Galerie Wijdemeren
's-Graveland

HOME | NIEUWSBRIEF | Contact
Collectie Schilderijen

Vanwege onze grote collectie en beperkte expositie-ruimte, zijn niet alle werken die wij op de website aanbieden gelijktijdig in de galerie aanwezig.

Belt u ons gerust even voordat u onze galerie bezoekt, om te horen of de werken waar uw belangstelling naar uitgaat in huis zijn, of op afspraak in huis gehaald kunnen worden. J. Schipper, tel.: 06-41277246

 

J.B. Sythoff-van Rijswijk

Den Haag 1873 - 1956 Laren NH

Johanna Bastiana van Rijswijk werd op 4 augustus 1873 te Den Haag geboren. Zij kreeg lessen van haar man Gijsbertus Jan Sijthoff. Zij woonden en werkten hoofdzakelijk in Laren (NH).

Johanna schilderde en tekende het meest stilleven en bloemstukken. Zij was lid van de vereniging voor B.K. 'Laren-Blaricum'. Zij heeft vele malen met haar echtgenoot in Belgie geëxposeerd. en eveneens waren haar werken te zien op de tentoonstelling 'Kunst van heden' in het Rijksmuseum in 1939.

Zij woonde te Laren, op de Tafelbergweg 8 villa 'Alberta', Adresboek: Laren-Blaricum 1938.

Johanna Van Rijswijk overleed op 1 juni 1956 te Laren.

Zij heeft vermelding in de Pieter A. Scheen 1750-1950
Tevens vermelding in de S.J. Mak van Waay 1870-1940

 

 

 

 


Werk van Johanna Bastiana Sijthoff - van Rijswijk is te bezichtigen
op de expositie "Stillevens en Portretten"
in Galerie Wijdemeren te 's-Graveland


Johanna Bastiana Sijthoff - Van Rijswijk
Laren - NoordHolland, 1873 - 1956
50 x 40 cm, € 575,--


Johanna Bastiana Sijthoff - Van Rijswijk
Laren - NoordHolland, 1873 - 1956
€ 975,--